✔️قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه وب سایت حراجی24 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

استفاده از نام حراجی24 و محتوای وب‌سایت حراجی24 تنها برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع می‌باشد. هرگونه سوء استفاده از محتوای این وب‌سایت پیگرد قانونی داشته و استفاده تجاری از محتوای این وب سایت با توافق کتبی دو طرف امکان پذیر است.

 

✔️ قوانین لازم الاجرا در حراجی ها:

در وبسایت حراجی24 تقلب معنایی ندارد و به همین دلیل شرکت در حراجی ها به صورت گروهی و خانوادگی مجاز است ، وبسایت حراجی24 در یک حراجی به تعداد شرکت کنندگان کالا تهیه میکند که پس از اتمام حراجی موظف به ارائه می باشد.

به فرض مثل: در صورتی که یک کالا به حراج گذاشته شود و ظرفیت شرکت در حراجی ها 20 نفر باشد برای تمامی 20 نفر شرکت کننده کالا در نظر گرفته شده است که کاربران پس از اتمام حراجی می توانند ثبت سفارش کنند . در این بین کالاهایی که به حراج گذاشته شده بود ، فرصتی را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد تا نفر برنده با تخفیف کالا را تهیه کند.

 ورودی ای  که کاربران در حراجی ها پرداخت می کنند به عنوان ودیعه اولیه خرید کالاها درنظر گرفته می شود و پس از به پایان رسیدن حراجی ، کاربران می توانند بدون ضرر کالاهای مورد نظرشان را خریداری کنند و در صورت عدم خرید کالا ورودی فوق یک بار دیگر به پنل کاربران برگشت داده می شود و فرصتی دوباره برای خرید به کاربران می دهد درصورتی که مجدداً کالا را خریداری نکنند ورودی(ودیعه اولیه) به عنوان هزینه برگزاری حراجی به نفع وبسایت حراجی24 ضبط می شود.

 وبسایت حراجی 24 یک فروشگاه اینترنتی و حراجی آنلاین بوده که طبق ضوابط و قوانین جمهوری اسلامی کالا به فروش می رساند ، قوانین ذکر شده فقط مختص وب سایت حراجی24 می باشد و قوانین سایر سایت های مشابه در حراجی24 قابل اجرا نیست.

 

✔️تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات حراجی24 اقدام کند. همچنین از آنجا که حراجی24 یک وب سایت خرده فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می کند.

 

✔️ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات حراجی24 استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا در حراجی ها شرکت می کنید و یا به حراجی24 ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که حراجی24 به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد. جهت ارتباط با حراجی آنلاین حراجی24 میتوانید با ایمیل info@haraji-24.com در ارتباط باشید.

✔️تعریف واژگان
انواع خرید:
- خرید مستقیم: خریدی که توسط کاربر از فروشگاه سایت انجام می شود.
- خرید از طریق حراجی: وب سایت حراجی24 به چهار روش حراجی انجام میدهد که کاربران با دادن بالاترین پیشنهاد صاحب آن شده اند که با پرداخت آخرین مبلغ حراجی انجام می شود.
- تعریف حراجی: روندی است که در آن یک کالا با حدود 50 درصد تخفیف به یک نفر که بالاترین پیشنهاد را داده است، تعلق می گیرد. شرکت در حراجی به منزله تمایل به خرید کالا می باشد و ورودیه ثبت نام در حراجی، به عنوان ودیعه اولیه خرید کالا در نظر گرفته می شود. اگر کاربر پس از شرکت در حراجی، در آن برنده نشده و از خرید مستقیم کالا منصرف شود، ورودیه و شارژهایی که برای شرکت در آن حراجی صرف نموده است، از بین خواهد رفت ، شرکت در حراجی ها به صورت گروهی و خانوادگی بلامانع است.

 

- وجه معادل: وب سایت حراجی24 در نظر دارد تا بخش گسترده ای از کالاهای مورد نیاز عموم را به حراج گذارد، اما بعضی از این کالاها مناسب اقشار خاصی در جامعه هستند و برای سایرین استفاده ای ندارد به عنوان مثال کالاهای زنانه یا مردانه وغیره و یا به دلیل نوسانات نرخ ارز ممکن است کالای به نمایش گذاشته شده در وب سایت موجود نباشد، لذا قبل از در خواست سفارش کالا با روابط عمومی حراجی24 تماس گرفته شود و در صورت موجود نبودن، فقط امکان تبدیل کالا به وجه نقد و یا به اعتبار سکه ای وجود دارد. در این خصوص وب سایت حراجی24 امکان پرداخت وجه معادل را فراهم کرده تا کاربران بتوانند در تمامی حراجی ها شرکت کنند. (جهت اطلاع از نحوه ی پرداخت وجه نقد با روابط عمومی وب سایت حراجی 24 تماس حاصل فرمایید)

 

✔️خرید مستقیم

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

- ثبت، پردازش و ارسال از طریق خرید مستقیم و خرید از حراجی
- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند. حراجی24 به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت نام در حراجی را می دهد.
- کلیه سفارش های ثبت شده در سایت حراجی24 به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می گیرند. حراجی24 همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در حراجی24 به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای حراجی24 محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سفارش مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
- حراجی24 مجاز است بدون اطلاع قبلی می تواند سفارش گیری جدید را متوقف نماید و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای حراجی24 محفوظ است.
- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت حراجی24، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای حراجی24 محفوظ است. حراجی24 در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می نماید و مشتری با ورود به سایت حراجی24 می پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
- امکان پرداخت در محل برای خریداران و شرکت کنندگان وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

- در صورتی که کاربران در حراجی کالا مورد نظر خود برنده نشده اند، میتوانند درخواست خرید مستقیم کالا را با ارسال پیام یا ایمیل به حراجی24 اعلام کنند، کاربران حداکثر 24ساعت فرصت دارند مبلغ پرداختی را واریز کرده و ثبت سفارش انجام دهند، لازم به ذکر است که ودیعه ورود به حراجی از مبلغ کالا کسر گردیده و مابقی توسط مشتری پرداخت میگردد.

 

نحوه ی ارسال کالا توسط وب سایت حراجی 24

با توجه به اینکه حراجی24 وب سایت حراجی و مزایده ی آنلاین می باشد و تلاش دارد تا سطح گسترده ای از کالاهای مورد نیاز مشتریان را به حراج بگذارد لذا کالاها از مجموعه های مختلف همراه با فاکتور و در صورت داشتن ضمانت مطابق با قوانین تجارت الکترونیک برای مشتریان ارسال می شود. مراحل ثبت و ارسال سفارش توسط وب سایت حراجی24 انجام و پیش فاکتور برای خریدار ارسال می شود و در صورت بروز مشکل قابل پیگیری می باشد

 

✔️انصراف از خرید

کلیه شرایط انصراف از خرید بر طبق قوانین "نماد اعتماد الکترونیکی" صورت می گیرد.

- اگر پس از ثبت سفارش و پیش از ارسال کالا، از خرید خود به هر دلیل منصرف شوید می توانید انصراف خود را اعلام نموده و مبلغ واریزی خود را بدون کسر وجه دریافت نمایید.
- اگر پس از ثبت سفارش و پس از ارسال کالا، از خرید خود به هر دلیل منصرف شوید، هزینه ارسال به عهده کاربر می باشد. در این حالت نیز مبلغ کالا بدون کسر وجه برگشت داده می شود. توجه داشته باشید که در این حالت نباید بسته بندی کالای ارسالی باز و مخدوش شود.

 

✔️خسارت در هنگام حمل و نقل

حراجی24 همواره نهایت تلاش خود را می کند تا کلیه سفارش ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و حراجی24 تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.
آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش حراجی24 اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش حراجی24 ارسال شود.

 

✔️نحوه شرکت در انواع حراجی ها:

 

نحوه شرکت در حراجی ویژه چگونه است؟

در این روش حراجی محدودیتی برای تعداد شرکت کنندگان و تعداد پیشنهادها وجود ندارد و فقط کافی است به میزان لازم اعتبار(سکه) در اختیار داشته باشید، زماني كه ثانيه شمار حراجي به 12 ثانيه برسد حراجي شروع  شده و با كليك بر روي گزينه پيشنهاد دهيد نام كاربران ثبت و به مقدار تعیین شده سکه از حساب شما کسر میشود و ثانيه شمار مجدداً بر روي 12ثانيه بازگشته و شمارش معكوس انجام مي دهد اين روند تا زماني كه ساير كاربران پيشنهاد دهند ادامه پيدا ميكند و زمانی که ثانیه شمار به صفر برسد حراجی به پایان رسیده و برنده اعلام می شود و در صورتی که مبلغ پیشنهادی از قیمت بازار بیشتر باشد حراجی ابطال می شود.

 

- نحوه شرکت در حراجی کلاسیک چگونه است؟

جهت شرکت در حراجی کلاسیک ابتدا کاربران باید در حراجی کالای مورد نظرشان ثبت نام کنند سپس به مقدار ذکر شده می توانند پیشنهادات خود را ثبت نمایند، زماني كه ثانيه شمار حراجي به 1دقیقه برسد حراجي شروع  شده و با هربار ثبت قیمت از سمت کاربران ثانیه شمار مجدداً بر روي 1دقیقه بازگشته و شمارش معكوس انجام مي دهد اين روند تا زماني كه ساير كاربران پيشنهاد دهند ادامه پيدا ميكند و زمانی که ثانیه شمار به صفر برسد حراجی به پایان رسیده و برنده اعلام می شود و همچنین باید توجه داشته باشند که مبالغ پیشنهادی نمی تواند بیشتر از حداکثر افزایش قیمت باشد و در صورتی که پیشنهادات از قیمت بازار کالا بیشتر باشد حراجی ابطال می شود.

وب سایت حراجی24 این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد تا فقط یکبار در ماه بتوانند پس از ثبت قیمت از حراجی انصراف دهند و بعد از انصراف میزان سکه ای که در حراجی مصرف کرده اند به حساب کاربریشان عودت داده می شود و با ارسال پیامک و تماس تا 12 ساعت قبل از شروع حراجی روابط عمومی را از اقدام خود مطلع سازند.

 

نحوه شرکت در حراجی نامحسوس چگونه است؟

حراجی نامحسوس ساده ترین شکل حراجی می باشد که پس از ثبت نام فقط یکبار می توانید پیشنهاد خود را ثبت کنید و امکان تغییر مبلغ پیشنهاد وجود ندارد و تا زمان اتمام حراجی هیچ یک از کاربران نمی توانند مبلغ پیشنهادی یکدیگر را مشاهده کنند و کاربری که بالاترین پیشنهاد را داده است به عنوان برنده اعلام می شود، جهت مشاهده نتایج حراجی می توانید در بخش حراجی های برگزار شده مراجعه نمایید.
وب سایت حراجی24 این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد تا فقط یکبار در ماه بتوانند پس از ثبت قیمت از حراجی انصراف دهند و بعد از انصراف میزان سکه ای که در حراجی مصرف کرده اند به حساب کاربریشان عودت داده می شود و با ارسال پیامک و تماس تا 12 ساعت قبل از شروع حراجی روابط عمومی را از اقدام خود مطلع سازند.

 

*کاربران توجه داشته باشند که حراجی ها فقط در صورت بروز مشکلات فنی از قبیل قطعی سرور و... لغو و مجددا در روز بعد برگزار و تمامی سکه های مصرفی کاربران بازگشت داده می شود.

*مسولیت بروز مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت لحظه ای از طرف اپراتورهای مختلف به عهده ی کاربران می باشد.

 

 

قوانین حراجی ویژه:

درصورتی که کاربران در حراجی های ویژه بیش از قیمت بازار پیشنهاد دهند ، حراجی لغو و هیچ یک از کاربران به عنوان برنده اعلام نمی شوند و در صورت عدم خرید کالا ورودی آن ها سوخت می شود.

 

قوانین حراجی کلاسیک:

در حراجی کلاسیک در صورتی که کاربران پس از شروع حراجی ثبت نام کنند و موفق به ثبت قیمت پیشنهادی نشوند و یا پیشنهادی ثبت نکنند ، در صورت عدم خرید کالا ورودی آن ها سوخت می شود.

 

قوانین حراجی نا محسوس:

درصورتی که کاربران پس از ثبت نام در ثانیه های پایانی حراجی موفق به ثبت قیمت پیشنهادی خود نشوند ، در صورت عدم خرید کالا ورودی آن ها سوخت می شود.

 

 

- حراجی 7030 : به زودی...

 

✔️ نحوه عملکرد هوش مصنوعی وب سایت حراجی24

پس از افزایش اعتبار (سکه) و شرکت در حراجی ها در صورت برنده نشدن کاربران اعتبار مصرفی مجددا بازگردانده می شود. -------------- هوش مصنوعی فرصتی دوباره را در اختیار کاربران قرار می دهد تا در حراجی ها شرکت نمایند. پس از افزایش اعتبار هوش مصنوعی بر روی پنل کاربران فعال شده و سکه های مصرفی را همه روزه ساعت 09:00 به پنل کاربرانی که برنده نشده اند به صورت خودکار باز گردانده می شود.--------- لذا در صورتی که سکه های خریداری شده توسط کاربران با میزان سود حاصل از حراجی آنان برابر باشد و متضرر نشده باشند، شامل سکه ی هدیه نمی شود.

 

✔️شرایط عمومی عضویت
•تبصره1: کلیه کاربران جهت استفاده از خدمات سایت می‌بایست به عضویت سایت درآیند.
•تبصره2: در مورد اشخاص حقیقی ، طبق قوانین مدنی و تجاری ایران , تنها اشخاص بالای 18 سال که مقیم ایران باشند می‌توانند به عضویت حراجی24 درآمده و از خدمات سایت استفاده كنند.
•تبصره3: اشخاص حقوقی که در دفاتر ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده باشند نیز می‌توانند عضو این سایت شده و از خدمات سایت استفاده نمایند.
•تبصره4: کلیه كاربران مسئول حفظ و نگهداری از نام كاربری و رمز عبور و اطلاعات شخصی خود می باشند و سایت هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات در خارج از محدوده ی سایت ندارد.
•تبصره5: کلیه‌ی کاربران در حین عضویت اطلاعاتی نظیر نام،‌ نام خانوادگی، ‌شماره تلفن تماس، آدرس پست الكترونیكی، آدرس و کدپستی محل ارسال و دریافت کالا و برخی مشخصات فردی از شما درخواست می شود. كه می بایست این اطلاعات را به درستی و با صحت کامل در سایت وارد نمایید. در صورت وجود خطا یا تغییر در این اطلاعات کاربر موظف به ، بروزرسانی آن ها می باشد. و مسئولیت حقوقی و قانونی هرگونه جعل عنوان یا عدم صحت اطلاعات فردی یا سوء استفاده از مشخصات دیگران بر عهده ی شخص کاربر می باشد.
•تبصره6: کاربر حق فروش و انتقال نام کاربری خود و استفاده از نام کاربری دیگران را نداشته و در صورت اثبات این موضوع ، سایت بدون اجازه کاربر حق ابطال آنرا خواهد داشت.
•تبصره7: سایت حراجی24 مجاز است به صورت مستقیم یا غیرمستقیم اطلاعاتی را که برای تأیید هویت كاربر ضروری بوده کسب نماید. پرسش از خود كاربر برای دریافت اطلاعات تکمیلی ، درخواست تأیید پست الکترونیکی ، برخی از مصادیق این امر تلقی می‌شوند.
•تبصره8: کلیه کاربران اعم از خریداران و سایر اعضای سایت می بایست با قبول و تایید توافقنامه حاضر موافقت خود را اعلام نموده و درصورت تغییر بندهای توافق نامه طبق سیاست های سایت ملزم به تایید مجدد می باشند .
•تبصره9: حراجی24 اطلاعات دریافت شده از اعضا خود را فقط در امور مرتبط معاملاتی استفاده نموده و به هیچ وجه در اختیار سایرین قرار نخواهد داد. همچنین در صورت نیاز به انجام مقاصد تجاری با کسب اجازه از کاربر نسبت به بهره برداری از این اطلاعات، اقدام خواهد نمود.
•تبصره10: هر کدام از روش های حراجی با یکدیگر تفاوت دارند از کاربران خواسته میشود قبل از شروع حراجی نحوه شرکت درآن را بطور کامل مطالعه کنند.
•تبصره11: كاربر در هر زمان می تواند با مراجعه به “تماس با ما”، درخواست لغو عضویت در حراجی24 را بدهد. حراجی24 حساب کاربر مورد نظر را غیرفعال می کند اما از پایگاه داده های خود خارج نمی کند. این کار به منظور نگهداری جزئیات کاربران و تراکنش های آنها، انجام می شود. با لغو عضویت، سایت کلیه‌ وجوه نزد خود را تا تعیین تکلیف نهایی حفظ خواهد کرد و كاربر حتی پس از لغو عضویت نسبت به تعهداتی که پیش از آن در ازای تراکنش‌های ثبت‌شده متقبل شده‌ مسئول خواهد بود.
•تبصره12: در صورتی که کاربر، عملی خارج از قوانین و مقررات تعیین شده انجام دهد، سایت مجاز خواهد بود بدون اخطار پیشین عضویت کاربر را به حالت تعلیق در آورده و یا آن را ابطال نماید و طبق قوانین و مقررات با ایشان برخورد خواهد شد. کاربر با قبول این توافق نامه موافقت خود را مبنی بر ایفای تعهدات مندرج در قوانین و مقررات و قبول تمامی مطالب درج شده در راهنما اعلام می دارد.
•تبصره13: با قبول این توافق نامه، حراجی24 مجازاست تا در صورت وقوع هر گونه تقلب، یا کشف احتمال تقلب و کلاهبرداری، عضویت کاربر را معلق و یا ابطال نماید و کاربر حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص ندارد .
•تبصره14: كاربر در مقابل كلیه مكاتباتی كه سایت با وی از طریق پست الكترونیكی یا پیامك و یا از طریق حساب كاربری وی در سایت انجام می شود مسئول خواهد بود. و مصداق سند مکتوب در نظر گرفته خواهد شد. سایت پس از گذشت 48 ساعت از آخرین ارتباط خود با کاربر آن را مشاهده شده تلقی نموده و می تواند در مورد وی تصمیم گیری كند.
•تبصره15: ارتباط با کلیه بخش های سایت از طریق “تماس با حراجی24” که لینک آن در صفحه اول سایت موجود است برقرار می‌گردد. ضمنا در مواقع ضروری سایت از طریق شماره تلفن هر كاربر با وی ارتباط برقرار می نماید.
•تبصره16: در صورتی كه دسترسی كاربر به سایت در هرشرایطی حتی شرایط خاص و غیر قابل پیش بینی امكان پذیر نباشد، سایت مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی وارد شده نخواهد داشت.
•تبصره17: آدرس و یا حساب بانکی که کاربران در حساب کاربری خود درج می نمایند، به عنوان محل ارسال کالا و یا حساب معرفی شده جهت واریز وجه مورد استفاده قرار می‌گیرد. و مسئولیت هرگونه اشتباه در آدرس دهی برای ارسال کالا بر عهده ی شخص کاربر می‌باشد.
•تبصره18: سایت برای اطلاع رسانی کاربران به مناسبت‌های گوناگون از جمله بروز مشکل و اختلاف در روند معامله، طرف ذی ربط را از طریق پست الکترونیکی ، پیامک و پنل کاربری مطلع خواهد کرد. سایت تضمینی برای دریافت پیامک ارسالی به کاربران نمی‌دهد و کاربران موظفند پس از اقدام به خرید یک کالا پست الکترونیکی و حساب کاربری خود در سایت را به صورت منظم و تا حداکثر زمان محتمل برای بروز مشکلات بازدید و کنترل نمایند.
•تبصره19: کاربران موظفند از انجام هر گونه عملی در سایت یا مطلب گذاری در سایر رسانه ها که منجر به نزول کیفیت خدمات، اطلاع رسانی و رابط کاربری سایت و نیز ممانعت از فعالیت‌های تجاری سایر کاربران نظیر اسپم کردن سایت از کالاهای دروغین و گمراه کننده به مقاصد مختلف از قبیل کنترل قیمت بازار و یا تبلیغات، پرهیز نمایند.
•تبصره20: مطابق ماده 21 قانون جرایم رایانه ای ، کاربر مجاز به استفاده از نام کاربری، عکس، سخن و کلمات توهین آمیز و غیراخلاقی و مغایر با شئونات مذهبی، فرهنگی و اجتماعی وفق مصادیق محتوای مجرمانه در قانون در سایت و شبکه های اجتماعی متعلق به سایت نمی باشد. و در صورت مشاهده سایت مجاز است تا علاوه بر حذف کاربر نسبت به احقاق حق خود پیگیری های قانونی را به انجام رساند و تا تعیین تکلیف وضعیت پنل کاربری وی غیر فعال خواهد شد.
•تبصره21: همچنین در مکاتبه، مکالمه و اظهار نظر در مورد سایر کاربران و مسولین سایت موظف به رعایت کمال ادب و احترام است.

 

 

✔️قوانین ارسال و حمایت از خریداران حراجی24

کاربران پس از برنده شدن در حراجی ها سه حق انتخاب دارند:

انتخاب اول دریافت کالا: پس از واریز آخرین مبلغ حراجی، کالا به صورت رایگان ارسال خواهد شد. 

انتخاب دوم تبدیل به اعتبار هدیه: کاربران می توانند سود حراجی خود را به اعتبار (سکه) تبدیل نمایند و از +10% سکه ی هدیه بهره مند خواهند شد. 

انتخاب سوم تبدیل به وجه نقد: جهت اطلاع از نحوه ی پرداخت وجه نقد با روابط عمومی وب سایت حراجی 24 تماس حاصل فرمایید.

 درخواست های تبدیل سود حراجی به وجه نقد همه روزه  ساعت 09:00 انجام می شود. 

 

 

نحوه ی تبدیل سود حراجی به اعتبار هدیه:

کاربران می توانند سود حراجی خود را به اعتبار (سکه) تبدیل نمایند، به این صورت که هر سکه معادل با 100 تومان محاسبه  می گردد و مشتریان از +10% سکه ی هدیه بهره مند خواهند شد.

این عمل همه روزه در ساعات 12:00_18:00_24:00 انجام می شود.

 

 

✔️نمایندگی

حراجی24 در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. در حال حاضر جهت خرید تنها باید به وب سایت حراجی24 مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید.

 

✔️قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، حراجی24 هیچ گونه مسئولیتی ندارد