سوالات متداول

تعریف حراجی!

مشاهده پاسخ

حراجی روندی است که در آن یک کالا با حدود 80 درصد سود به کاربری که بالاترین مبلغ را پیشنهاد داده است تعلق می گیرد. شرکت در حراجی به منزله تمایل به خرید کالا می باشد و ورودیه ثبت نام در حراجی، به عنوان ودیعه اولیه خرید کالا در نظر گرفته می شود. اگر کاربران پس از شرکت در حراجی برنده نشوند وب سایت حراجی24 این امکان را به کاربران می دهد که مقدار اعتباری که در حراجی مصرف کرده را از قیمت کالا کسر کنند و سپس کالا را خریداری نمایند. به این صورت که..... مبلغ ورودی حراجی - قیمت بازار کالا= مبلغ قابل پرداخت .... و فقط کافی است پس از اتمام حراجی با روابط عمومی حراجی24 تماس گرفته شود .... اما اگر پس از پایان حراجی ها از خرید کالا هم منصرف شوید، اعتباری که برای شرکت در آن حراجی مصرف کرده اید از بین خواهد رفت. در صورتی که ضرری شامل کاربران شود هوش مصنوعی وب سایت حراجی24 فرصتی دوباره را در اختیار کاربران قرار می دهد، شرکت در حراجی ها به صورت گروهی و خانوادگی بلامانع است.

چگونه به حراجی24 اعتماد کنیم؟

مشاهده پاسخ

وب سایت حراجی24 دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و تمامی تراکنش ها و پرداخت های بانکی قابل پیگیری می باشند.

قوانین لازم الاجرا در حراجی ها:

مشاهده پاسخ

در وبسایت حراجی24 تقلب معنایی ندارد و به همین دلیل شرکت در حراجی ها به صورت گروهی و خانوادگی مجاز است ، وبسایت حراجی24 در یک حراجی به تعداد شرکت کنندگان کالا تهیه میکند که پس از اتمام حراجی موظف به ارائه می باشد. به فرض مثل: در صورتی که یک کالا به حراج گذاشته شود و ظرفیت شرکت در حراجی ها 20 نفر باشد برای تمامی 20 نفر شرکت کننده کالا در نظر گرفته شده است که کاربران پس از اتمام حراجی می توانند ثبت سفارش کنند . در این بین کالاهایی که به حراج گذاشته شده بود ، فرصتی را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد تا نفر برنده با تخفیف کالا را تهیه کند. ورودی ای که کاربران در حراجی ها پرداخت می کنند به عنوان ودیعه اولیه خرید کالاها درنظر گرفته می شود و پس از به پایان رسیدن حراجی ، کاربران می توانند بدون ضرر کالاهای مورد نظرشان را خریداری کنند و در صورت عدم خرید کالا ورودی فوق یک بار دیگر به پنل کاربران برگشت داده می شود و فرصتی دوباره برای خرید به کاربران می دهد درصورتی که مجدداً کالا را خریداری نکنند ورودی(ودیعه اولیه) به عنوان هزینه برگزاری حراجی به نفع وبسایت حراجی24 ضبط می شود. وبسایت حراجی 24 یک فروشگاه اینترنتی و حراجی آنلاین بوده که طبق ضوابط و قوانین جمهوری اسلامی کالا به فروش می رساند ، قوانین ذکر شده فقط مختص وب سایت حراجی24 می باشد و قوانین سایر سایت های مشابه در حراجی24 قابل اجرا نیست.

نحوه شرکت در حراجی ویژه چگونه است؟

مشاهده پاسخ

در این روش حراجی محدودیتی برای تعداد شرکت کنندگان و تعداد پیشنهادها وجود ندارد و فقط کافی است به میزان لازم اعتبار(سکه) در اختیار داشته باشید، زماني كه ثانيه شمار حراجي به 12 ثانيه برسد حراجي شروع شده و با كليك بر روي گزينه پيشنهاد دهيد نام كاربري شما ثبت و به مقدار تعیین شده سکه از حساب شما کسر میشودو ثانيه شمار مجدداً بر روي 12ثانيه بازگشته و شمارش معكوس انجام ميدهد اين روند تا زماني كه ساير كاربران پيشنهاد دهند ادامه پيدا ميكند و زمانی که ثانیه شمار به صفر برسد حراجی به پایان رسیده و برنده اعلام می شود.

نحوه شرکت در حراجی کلاسیک چگونه است؟

مشاهده پاسخ

جهت شرکت در حراجی کلاسیک ابتدا کاربران باید در حراجی کالای مورد نظرشان ثبت نام کنند سپس به مقدار ذکر شده می توانند پیشنهادات خود را ثبت نمایند، زماني كه ثانيه شمار حراجي به 1دقیقه برسد حراجي شروع شده و با هربار ثبت قیمت از سمت کاربران ثانیه شمار مجدداً بر روي 1دقیقه بازگشته و شمارش معكوس انجام مي دهد اين روند تا زماني كه ساير كاربران پيشنهاد دهند ادامه پيدا ميكند و زمانی که ثانیه شمار به صفر برسد حراجی به پایان رسیده و برنده اعلام می شود و همچنین باید توجه داشته باشند که مبالغ پیشنهادی نمی تواند بیشتر از حداکثر افزایش قیمت باشد و در صورتی که پیشنهادات از قیمت بازار کالا بیشتر باشد حراجی ابطال می شود.

نحوه شرکت در حراجی نامحسوس چگونه است؟

مشاهده پاسخ

حراجی نامحسوس ساده ترین شکل حراجی می باشد که پس از ثبت نام فقط یکبار می توانید پیشنهاد خود را ثبت کنید و امکان تغییر مبلغ پیشنهاد وجود ندارد و تا زمان اتمام حراجی هیچ یک از کاربران نمی توانند مبلغ پیشنهادی یکدیگر را مشاهده کنند و کاربری که بالاترین پیشنهاد را داده است به عنوان برنده اعلام می شود، جهت مشاهده نتایج حراجی می توانید در بخش حراجی های برگزار شده مراجعه نمایید. وبسایت حراجی24 این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد تا فقط یکبار در ماه بتوانند پس از ثبت قیمت از حراجی انصراف دهند و بعد از انصراف میزان سکه ای که در حراجی مصرف کرده اند به حساب کاربریشان عودت داده می شود و با ارسال پیامک و تماس تا 12 ساعت قبل از شروع حراجی روابط عمومی را از اقدام خود مطلع سازند

نحوه ی ارسال کالا توسط وبسایت حراجی 24؟

مشاهده پاسخ

با توجه به اینکه حراجی24 وبسایت حراجی و مزایده ی آنلاین می باشد و تلاش دارد تا سطح گسترده ای از کالاهای مورد نیاز مشتریان را به حراج بگذارد لذا کالاها از مجموعه های مختلف همراه با فاکتور و در صورت داشتن ضمانت مطابق با قوانین تجارت الکترونیک برای مشتریان ارسال می شود. مراحل ثبت و ارسال سفارش توسط وبسایت حراجی24 انجام و پیش فاکتور برای خریدار ارسال می شود و در صورت بروز مشکل قابل پیگیری می باشد

نحوه عملکرد هوش مصنوعی وب سایت حراجی24 ؟

مشاهده پاسخ

پس از افزایش اعتبار (سکه) و شرکت در حراجی ها در صورت برنده نشدن کاربران اعتبار مصرفی مجددا بازگردانده می شود. -------------- هوش مصنوعی فرصتی دوباره را در اختیار کاربران قرار می دهد تا در حراجی ها شرکت نمایند. پس از افزایش اعتبار هوش مصنوعی بر روی پنل کاربران فعال شده و سکه های مصرفی را همه روزه ساعت 09:00 به پنل کاربرانی که برنده نشده اند به صورت خودکار باز گردانده می شود.--------- لذا در صورتی که سکه های خریداری شده توسط کاربران با میزان سود حاصل از حراجی آنان برابر باشد و متضرر نشده باشند، شامل سکه ی هدیه نمی شود.

پس از برنده شدن در حراجی ها چه حق انتخابی دارم؟

مشاهده پاسخ

کاربران پس از برنده شدن در حراجی ها سه حق انتخاب دارند: انتخاب اول دریافت کالا: پس از واریز آخرین مبلغ حراجی، کالا به صورت رایگان ارسال خواهد شد. انتخاب دوم تبدیل به اعتبار هدیه: کاربران می توانند سود حراجی خود را به اعتبار (سکه) تبدیل نمایند و از +10% سکه ی هدیه بهره مند خواهند شد. انتخاب سوم تبدیل به وجه نقد: جهت اطلاع از نحوه ی پرداخت وجه نقد با روابط عمومی وب سایت حراجی 24 تماس حاصل فرمایید. درخواست های تبدیل سود حراجی به وجه نقد همه روزه ساعت 09:00 انجام می شود.

نحوه تبدیل سود حراجی به اعتبار هدیه چگونه می باشد؟

مشاهده پاسخ

کاربران می توانند سود حراجی خود را به اعتبار (سکه) تبدیل نمایند، به این صورت که هر سکه معادل با 100 تومان محاسبه می گردد و مشتریان از +10% سکه ی هدیه بهره مند خواهند شد. این عمل همه روزه در ساعات 12:00_18:00_24:00 انجام می شود.

چگونه در حراجی24 عضویت فعال داشته باشم؟

مشاهده پاسخ

شما می توانید با عضویت در حراجی24 و خرید اعتبار(سکه) در پنل کاربری خود در حراجی ها شرکت کرده و از سود و مزایای وبسایت حراجی24 بهرمند شوید.

اگر حراجی ها به حد نصاب نرسد چه باید کرد؟

مشاهده پاسخ

در صورتی که ظرفیت حراجی ها به حد نصاب نرسیده باشند وبسایت حراجی24 با وجود متضرر شدن به حقوق کاربران خود احترام گذاشته و حراجی ها را برگزار می کند