سوالات متداول

تعریف حراجی!

مشاهده پاسخ

حراجی روندی است که در آن یک کالا با حدود 80 درصد سود به کاربری که بالاترین مبلغ را پیشنهاد داده است تعلق می گیرد. شرکت در حراجی به منزله تمایل به خرید کالا می باشد و ورودیه ثبت نام در حراجی، به عنوان ودیعه اولیه خرید کالا در نظر گرفته می شود. اگر کاربران پس از شرکت در حراجی برنده نشوند وب سایت حراجی24 این امکان را به کاربران می دهد که مقدار اعتباری که در حراجی مصرف کرده را از قیمت کالا کسر کنند و سپس کالا را خریداری نمایند. به این صورت که..... مبلغ ورودی حراجی - قیمت بازار کالا= مبلغ قابل پرداخت .... و فقط کافی است پس از اتمام حراجی با روابط عمومی حراجی24 تماس گرفته شود .... اما اگر پس از پایان حراجی ها از خرید کالا هم منصرف شوید، اعتباری که برای شرکت در آن حراجی مصرف کرده اید از بین خواهد رفت. در صورتی که ضرری شامل کاربران شود هوش مصنوعی وب سایت حراجی24 فرصتی دوباره را در اختیار کاربران قرار می دهد، شرکت در حراجی ها به صورت گروهی و خانوادگی بلامانع است.

چگونه به حراجی24 اعتماد کنیم؟

مشاهده پاسخ

وب سایت حراجی24 دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و تمامی تراکنش ها و پرداخت های بانکی قابل پیگیری می باشند.

قوانین لازم الاجرا در حراجی ها:

مشاهده پاسخ

در وبسایت حراجی24 تقلب معنایی ندارد و به همین دلیل شرکت در حراجی ها به صورت گروهی و خانوادگی مجاز است ، وبسایت حراجی24 در یک حراجی به تعداد شرکت کنندگان کالا تهیه میکند که پس از اتمام حراجی موظف به ارائه می باشد. به فرض مثل: در صورتی که یک کالا به حراج گذاشته شود و ظرفیت شرکت در حراجی ها 20 نفر باشد برای تمامی 20 نفر شرکت کننده کالا در نظر گرفته شده است که کاربران پس از اتمام حراجی می توانند ثبت سفارش کنند . در این بین کالاهایی که به حراج گذاشته شده بود ، فرصتی را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد تا نفر برنده با تخفیف کالا را تهیه کند. ورودی ای که کاربران در حراجی ها پرداخت می کنند به عنوان ودیعه اولیه خرید کالاها درنظر گرفته می شود و پس از به پایان رسیدن حراجی ، کاربران می توانند بدون ضرر کالاهای مورد نظرشان را خریداری کنند و در صورت عدم خرید کالا ورودی فوق یک بار دیگر به پنل کاربران برگشت داده می شود و فرصتی دوباره برای خرید به کاربران می دهد درصورتی که مجدداً کالا را خریداری نکنند ورودی(ودیعه اولیه) به عنوان هزینه برگزاری حراجی به نفع وبسایت حراجی24 ضبط می شود. وبسایت حراجی 24 یک فروشگاه اینترنتی و حراجی آنلاین بوده که طبق ضوابط و قوانین جمهوری اسلامی کالا به فروش می رساند ، قوانین ذکر شده فقط مختص وب سایت حراجی24 می باشد و قوانین سایر سایت های مشابه در حراجی24 قابل اجرا نیست.

نحوه شرکت در حراجی ویژه چگونه است؟

مشاهده پاسخ

در این روش حراجی محدودیتی برای تعداد شرکت کنندگان و تعداد پیشنهادها وجود ندارد و فقط کافی است به میزان لازم اعتبار(سکه) در اختیار داشته باشید، زماني كه ثانيه شمار حراجي به 12 ثانيه برسد حراجي شروع شده و با كليك بر روي گزينه پيشنهاد دهيد نام كاربري شما ثبت و به مقدار تعیین شده سکه از حساب شما کسر میشودو ثانيه شمار مجدداً بر روي 12ثانيه بازگشته و شمارش معكوس انجام ميدهد اين روند تا زماني كه ساير كاربران پيشنهاد دهند ادامه پيدا ميكند و زمانی که ثانیه شمار به صفر برسد حراجی به پایان رسیده و برنده اعلام می شود.

نحوه شرکت در حراجی کلاسیک چگونه است؟

مشاهده پاسخ

جهت شرکت در حراجی کلاسیک ابتدا کاربران باید در حراجی کالای مورد نظرشان ثبت نام کنند سپس به مقدار ذکر شده می توانند پیشنهادات خود را ثبت نمایند، زماني كه ثانيه شمار حراجي به 1دقیقه برسد حراجي شروع شده و با هربار ثبت قیمت از سمت کاربران ثانیه شمار مجدداً بر روي 1دقیقه بازگشته و شمارش معكوس انجام مي دهد اين روند تا زماني كه ساير كاربران پيشنهاد دهند ادامه پيدا ميكند و زمانی که ثانیه شمار به صفر برسد حراجی به پایان رسیده و برنده اعلام می شود و همچنین باید توجه داشته باشند که مبالغ پیشنهادی نمی تواند بیشتر از حداکثر افزایش قیمت باشد و در صورتی که پیشنهادات از قیمت بازار کالا بیشتر باشد حراجی ابطال می شود.

نحوه شرکت در حراجی نامحسوس چگونه است؟

مشاهده پاسخ

حراجی نامحسوس ساده ترین شکل حراجی می باشد که پس از ثبت نام فقط یکبار می توانید پیشنهاد خود را ثبت کنید و امکان تغییر مبلغ پیشنهاد وجود ندارد و تا زمان اتمام حراجی هیچ یک از کاربران نمی توانند مبلغ پیشنهادی یکدیگر را مشاهده کنند و کاربری که بالاترین پیشنهاد را داده است به عنوان برنده اعلام می شود، جهت مشاهده نتایج حراجی می توانید در بخش حراجی های برگزار شده مراجعه نمایید. وبسایت حراجی24 این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد تا فقط یکبار در ماه بتوانند پس از ثبت قیمت از حراجی انصراف دهند و بعد از انصراف میزان سکه ای که در حراجی مصرف کرده اند به حساب کاربریشان عودت داده می شود و با ارسال پیامک و تماس تا 12 ساعت قبل از شروع حراجی روابط عمومی را از اقدام خود مطلع سازند

نحوه ی ارسال کالا توسط وبسایت حراجی 24؟

مشاهده پاسخ

با توجه به اینکه حراجی24 وبسایت حراجی و مزایده ی آنلاین می باشد و تلاش دارد تا سطح گسترده ای از کالاهای مورد نیاز مشتریان را به حراج بگذارد لذا کالاها از مجموعه های مختلف همراه با فاکتور و در صورت داشتن ضمانت مطابق با قوانین تجارت الکترونیک برای مشتریان ارسال می شود. مراحل ثبت و ارسال سفارش توسط وبسایت حراجی24 انجام و پیش فاکتور برای خریدار ارسال می شود و در صورت بروز مشکل قابل پیگیری می باشد

نحوه عملکرد هوش مصنوعی وب سایت حراجی24 ؟

مشاهده پاسخ

پس از افزایش اعتبار (سکه) و شرکت در حراجی ها در صورت برنده نشدن کاربران اعتبار مصرفی مجددا بازگردانده می شود. -------------- هوش مصنوعی فرصتی دوباره را در اختیار کاربران قرار می دهد تا در حراجی ها شرکت نمایند. پس از افزایش اعتبار هوش مصنوعی بر روی پنل کاربران فعال شده و سکه های مصرفی را به صورت پراکنده طی 48 ساعت به پنل کاربرانی که برنده نشده اند به صورت خودکار باز می گرداند.--------- لذا در صورتی که میزان سود حراجی برابر با سکه های خریداری شده باشد و ضرری شامل کاربران نشود سکه ای به آنها تعلق نمی گیرد و همچنین درخواست تبدیل سود به سکه هدیه از این امر مستثنی می باشد.

پس از برنده شدن در حراجی ها چه حق انتخابی دارم؟

مشاهده پاسخ

پس از برنده شدن در حراجی ها سه گزینه پیش روی شماست که به طور کامل توضیح داده می شود،----------- انتخاب اول دریافت کالا: پس از انتخاب گزینه دریافت کالا حداکثر 24 ساعت پس از واریز آخرین مبلغ حراجی کالا به صورت رایگان ارسال خواهد شد که در پروفایل کاربران وضعیت و روند مسیر آماده سازی و ارسال کالا قابل مشاهده است.--------- انتخاب دوم تبدیل به اعتبار هدیه: شما می توانید گزینه تبدیل به اعتبار هدیه را انتخاب کنید، اعتبار هدیه نوشته شده در منو کاربران به صورت پیش فرض می باشد و پس از 24 ساعت محاسبه شده و به اعتبار سکه ای تبدیل می شود، با انتخاب تبدیل به اعتبار سکه ای +10% سکه بیشتر به شما تعلق میگیرد.---------انتخاب سوم تبدیل به وجه نقد: پس از برنده شدن با انتخاب گزینه درخواست وجــه نــقد مـی توانند سود حاصل از حراجی را -10% دریافت نمایند. واریز وجــه در کـمتر از 24 ساعت به شـــــماره حــساب انـــجام مــی شود

نحوه تبدیل سود حراجی به اعتبار هدیه چگونه می باشد؟

مشاهده پاسخ

پس از برنده شدن در حراجی ها و انتخاب گزینه تبدیل سود به سکه هدیه، ظرف 24 ساعت اعتبار شما با فرمول زیر محاسبه می شود: از 1000 تا 20.000 هزار تومان هر سکه برابر 200 تومان / 20.001 تا 40.000 هر سکه برابر 133 تومان / 40.001 تا 60.000 هر سکه برابر 120 تومان / 60.001 تا 100.000 هر سکه برابر 100 تومان / 100.001 تا 180.000 هر سکه برای 90 تومان /از 180.001 تا 400.000 هر سکه برابر 80 تومان / بیش از 400.001 هر سکه برابر 70 تومان می باشد. و به میزان سکه ای که بدست آورده اید 10% اضافه می شود.

چگونه در حراجی24 عضویت فعال داشته باشم؟

مشاهده پاسخ

شما می توانید با عضویت در حراجی24 و خرید اعتبار(سکه) در پنل کاربری خود در حراجی ها شرکت کرده و از سود و مزایای وبسایت حراجی24 بهرمند شوید.

اگر حراجی ها به حد نصاب نرسد چه باید کرد؟

مشاهده پاسخ

در صورتی که ظرفیت حراجی ها به حد نصاب نرسیده باشند وبسایت حراجی24 با وجود متضرر شدن به حقوق کاربران خود احترام گذاشته و حراجی ها را برگزار می کند